Jdi na obsah Jdi na menu

marsupilami

25. 6. 2014

1serie

1.Vzdálená setřenice

2.Ať vulgani spí

3.Plam usu uupolari

4.Zelení spar

5.Pevnost

6.Nebezpeční apetit

7.Něco tu smrdí

8.Huba hector

9.Grotox

10.Palumbínská kopule

11.Obivotelovo dobrodružtví

12.Marsu hrozbou

13.Budeme strašit

14.Palumbíské hry

15.Přišlo to z vesmiru

16.Závan dobrodružtví

17.Schovavaná v palumbii

18.Hon na žlutého Marsu

19.Někdo to rád horké

20.Jungle vjezníci

21.Operace práždná džungle

22.Huba Hektor

23.Jaro mraveništi

24.Palumbia zazařená láskou

25.Tatuv malý pivafousuv

26.Návrat kalamiti Čejn (babička)

3 serie

 1.Eskamortský kousek

 2.Můj kamarád Kumbo

 3.Šachy spiranama

 4.Bobův sen

 5.Nové hnízdo

  6.Marsupilami a jeho nos

  7.Malování v Palombii

 8.Marsu podej palec

 9.Vládce Palumbii

 10.Vánoce-vetřelec

 11.Jak ochocit marsupilamiho 

 12.Koncet po letech

 13.Nepřířnivé větry

 14.Noční lupič 

 15.Džunglo fóbie

 16.Maminčina sokině

 17.Můj nejlepší přítel

 18.Meterorit

 19.Můj syn je génius

 20.Žluté totemové zvíře

 21.Cena svobody

 22.Nebezpeční dárek

 23.Ukradené obrázky

 24.Maminka jede 1 část

 25.Maminka jede 2 část

 26.Maminka jede 3 část

"Naši sousedé Marsupilami  - Vítejte na Palombia! (Houba!)

  Žlutý kožíšek. Černé skvrny. Bystrý rozum. Rafinovaný humor. Chodí po dvou, ale poskakuje mezi stromy. Už jste uhodli, o kom je tu řeč?Ano, správně! Je to Marsupilami. Marsupilami a jeho rodina opět nebudou k zastavení! Legrace, smích, dobrá nálada - to všechno máte zaručeno, když budete sledovat naše vysílání a v něm nejnovější díly tohoto seriálu! Houba, Houba!Dobrodružství rodiny, který se usadil v hlubinách jedné takto Palombii  podivné nepříjemné, ale přátelské tvory rodina Marsupilami: Objevování a sousedy, pro nejméně nečekané.pták Vi vi.

  

Marsupilami je velmi podivné zvíře. Marsupilamus fantasii život v Palombian džungli. Měří asi 1 m, je rozpoznatelná podle jejích žlutých kůry černé skvrny, jako Panthers (opravdu, některé Marsupilamis může mít zcela černý kabát). Ale nejpozoruhodnější rys je jeho dlouhý chápavý ocas, který může dosáhnout 8 metrů v dospělosti. Tento dlouhý ocas slouží k zachycení objektů, ale také se bránit tím, že změní jej do klubíčka.Marsupilami je všežravý (ačkoli jeho preference většinou ovoce a piraně) a oviparous (přes pupek). Velmi hravý, veselý a někdy i naivní povaze, ale je známo, že je velmi divoký a nebezpečný, když rodina nebo přátelé jsou ohroženy. Je opravdu s olbřímí a někdy nucen oponovat Jaguars nejvíce impozantní a nejkrutějším pytláky.

     Marsupilami by pink-ninja

  kluk Izidor,starší holka Sára,otec Bernard,,miminko Zoure a Iris

Bernard Vanderstadt Tento statečný veterinář rozhodl navzdory dobrém slova smyslu usadit se svou rodinou v hlubinách džungle Palombian. Jeho manželka Caroline, příliš zaneprázdněn pracovní (nebo jeho smysl pro realitu) se nepřipojil.Pokud můžeme připustit nějaký talent údržbář (dům uprostřed džungle je plná skvělých malých gadgets) a silnou pracovní morálku, je však člověk trochu roztržitý. To je docela fajn táta, ne z principu, ale výběr: buď proto, že je příliš zbabělí, než aby proti nikomu, a to buď proto, že je to jedno! "Ach ano, drahá, můžete si vzít svou malou sestru 18 měsíců uprostřed džungle s divokou orangutan!" "Ale samozřejmě si můžete zahrát Sonny s raketami na dodávky dřeva".

  

Sarah Vanderstadt Sarah, čisté město potkan, je nejstarší dítě Vanderstadt. To je teenager, jak můžeme snadno představit: suchar, stěžovatel, nikdy spokojeni a neustále visící na telefonu nebo počítače (na vědomí, že 3G síť Palombia je lepší než Free v Paříži). Pokud autoři šli po svých představ, Sarah by jistě goth emo, ale tropické vedro v džungli Palombian by neměla být příliš kompatibilní s černým koženým výkopu nebo okovaných bot.Jistě nejvíce pragmatický ze všech, ona nesnáší zavalitý Marsupilamis, kteří neustále pozvat do svého domova. Ale ke svému zděšení, že je jediný, kdo se čeho bát.

 Iris

Iris Vanderstadt Iris je druhé dítě v rodině. Kromě toho, že je krásné jméno (což je to, že mé dcery, proto jeho přezdívka Godziris malé), Iris je jasně definován jako hrdinky této karikatury: pod jeho malou divoška, ​​ona je nejvíce odvážný a většina maligní rodiny, ale hlavně, že má jedinečnou sílu všech kreslených hrdinů: ona má vždycky pravdu. Co dělá postava trochu nepříjemné v dlouhodobém horizontu.Ona je ten, kdo slyší lépe Marsupilamis. To je často doprovázeno Isidore v jeho dobrodružstvích.

Isidore Vanderstadt

 Jen chlapec sourozenci, Isidore je ve skutečnosti malý miláček Papa. Musím se přiznat, že to je jeho věrný obraz: červený, baculatá a s brýlemi. Isidore je malý chlapec v plodné představivosti, ale velmi exkluzivní: pravděpodobně velký čtenář nenávisti časopisu , to je opravdu posedlý mimozemské invaze drží je zodpovědný za vše, co se může dít prostřednictvím. Nepršelo dva měsíce? ET ozářené atmosféru nás oslabit! Toalety jsou netěsní? Jistě cizí spiknutí! Její sestra má gastro? Ještě jednou mimozemšťané, kteří sabotáže toaleta je součástí ambiciózního plánu! Vše je propojeno!Někteří by si to trochu podivné, osobně mám podezření, nejlépe se dostanete odAspergerovým syndromem v nejhorším případě bude autistické.

 

Zoé Vanderstadt Zoe je nejmladší. Být dítě, jeho role a interakce jsou poměrně omezené. Jen 3/4 času Chouin, protože má hlad nebo má špinavé plenky, což je nejvíce důvěryhodný kreslená postavička.

Toby přítel Sáry a Karorina matka Izidira,Sáry a Iris a miminka

   

Bring M Backalive (pytlák Bakelajb)Self-prohlásil "největší bojovník z pěti hemisfér" Backalive (prohlásil Bakalaïve) je zcela posedlý lovem Marsupilamis. Samozřejmě, že je téměř stejně talentovaný jako on tvrdí, být zdvořilý.To je také periodický charakter nalézt ve všech úpravách v povolení.


  

Marsu a Hektor

   Masu a jeho děti,Hektor a Bettylina 

 Marsupilami Marsu

  

Madane Marsupilami Madame Marsupilami je čistá a jemný tvor, vždy dobře oblečený. To se liší od pana Marsupilami několik věcí: dlouhé vlasy, na hlavě a jasnější spirálové srst na hrudi. To je jistě jedním z mála zvířat ve volné přírodě (s módní blogger), nosit květiny na hlavě.Všimněte si také jeho zábavný způsob chůze na špičkách dělat malé kroky.Jistě k odběru Marie Claire Maison, tráví spoustu času zařídit a vyzdobit hnízdo s květinami a peří.Už klišé u Madame Marsupilami je extrémně žárlivá jiných žen, které by viset kolem mužského přední zase v depresi (neunikne, že stezky jogging podle baffrant ledem), nebo hysterický vztek 

  Parce qu'elle le vaut bien !     

  Bibi,Bobo,Bibu Naše Marsupilamis pár má tři děti: Bibi je  žlutá dívka s vlasy Bubu spirály jako máma a Bobo, který je černý. Pytle na odpad na nohy, které milují, aby jim v situacích, není možné.Kupodivu je to nigga Bobo (další klišé), který je často zdůrazněno v karikatuře jako vůdce.

   

 

  

Text jedna:Huba,huba,hop,cicak hopsi kamarád.

Život džungli chci vážně brát,huba,huba a jeho msty.

Žika duch moudrosti,chce zachránit zemi svou

,na pomoc mu všichni jdou.

Zachrání svou rodinu,huba,huba každou hodinu.

Text:Můj přítel Marsupilami.Uha.Je jako drak,nejlepší kamarád marsupilami.Džungli velmi dobře zná.Marsupilami,dole je nahoře,Marsupilami.Pojťe jen pohoře zatančit snámi.Uha.Marsupilami,uha,uha,marsupilami,uha,uha, marsupilami,uha,uha hej uha. 

 

 

 Marsupilami (TV seriál) 2009
Marsupilami (TV seriál) 1994

Marsupilami je divné žlté zviera s dlhokánskym chvostom. So samicou má tri deti. Ich najväčšími nepriateľmi sú lovec a jaguár. Milujú pirane. V tejto sérii sa zoznámia s malým Leom a jeho rodinou. Marsupilami sa okamžite stane Leovým najlepším kamarátom. Spolu prežívajú rôzne dobrodružství

 

 Po stopách Marsupilamiho 2012

Reportér Dan Geraldo (Alain Chabat) přijíždí do Palombie, aby zde získal námět pro svoji exkluzivní reportáž. Spolu s poněkud bláznivým průvodcem Pablitem (Jamel Debbouze) se vydají na dobrodružní cestu, na které je čeká jedno překvapení za druhým. Tím největším bude mýtické žluté zvířátko s dlouhým ocasem – Marsupilami