Jdi na obsah Jdi na menu

Tučňáci z Madagaskaru

21. 10. 2013

Superšpióni se nerodí... oni se líhnou. Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína.Stateční jako Skipper,Moudri jako Kovalski,chytrý jako Vojin (Private),Plnotuční jako Rico.

1x1.Popcornový poprask-Bleskové zmizení

1x2.Vězni webux-Korunovaný kašpary 

1x3.Běda u oběda-Přístřeší příšer

1x4.Operace plyšová bouře-Jelimániny

1x5.Báječní vaječní vysedávač-Oslava na baterky

1x6.Vítezná ptaktika-Mortovo náboženství

1x7.Kdopak seda u souseda-Nalíčené liči

1x8.Zpychle a běsile-Zvrat na poslední chvíli

1x9.Na ryby-Zázrak na ledě

1x10.Ostrý hrot-Zatměno

1x11.Šilený Mort-Nová kámoška

1x12.Naděj jim to/Robote nauč se trsat

1x13.Vydřená vydra/Skoč na kočku

1x14.Koláček neštěští/Námluvy nesmělého nemluvy

1x15.Nestvurná nesatka/Pozor dozor

1x16.Propána pána/Zmýlení a zmývalení

1x17.Pomsta doktora Hloubáka

1x18.Ztratil grif/Zákon džungle

1x19.Byl jsem tučnák zombie

1x20.Velitel v krizi/Pravda boji

1x21.Oddaní v podaní

1x22.Sloní pamět/vydařené vydrí námluvy

1x23.Slečna tučňák/Špinofil Phil

1x24.Bědy vědy/Zoufalé zoo

1x25.Rybý nestvůra/Zamilovaný Skipper

1x26.Na obalku patří tučnák

 2x18.Zas ten X,krucifix-Strasti,lásky slasti 

2x19.Operace dobrý čin-Jidlonosná past

2x20.Bitný bytný-Krysí krize

2x21.Nepravá pravá ruka-Mozkova mizérie

2x22.Roztomilno-Vivolení ve velení

2x23.Oni že jsou špioni?-Mořili se pro Maurise 

2x24.Pod pláštíkem pláštěnky

2x25.Neschody se sousedy-Na sledně a následně

2x26.Malý velký velící-Hladový a hadový

2x30.Pazvíci sýrem mazlíka pets peeved/Štverika z dvojníku

2x31.Nedtolosni mstitel/Projekt  K M H K

2x32.Tuhe utužování/mazle mazlíku

2x33.docsne necasne/Spíci agent nikdy nespi

2x4.Pomsta doktora Hroubaka aneb Skipperovi duše  čast 1

2x35.čast 2

36.Pře tře/Lapaky slapakem

2x38.Kamora volala/A zmrzení kržení

2x39.Stěhovam/Držet bruži druhých druhů

Můj malý jéjé (5).Na mě se směje,semnou si hraje,jsme děti ráje,ve vajíčku má zatim prince kost na královskou zlost.Roste brzy velikost.Každé revarně bude legarně můj,ou jak je krásný.Můj malý jéjé.Ná mě se směje,semnou si hraje,jsme děti ráje,kaýdé revarne,bude legarně můj jé.

Ó noční duchové,vy temní poslové,vydra se boji vás,už jen když sliši váš děsivi hlas.Utikejtě,utikejtě,nemešškejtě,neměškejtě,utíkějtě,utikějtě,neměškejtě,neměškejtě,utikjtě,utikějtě,neměškejtě,neměškejtě.

Pavouček bicent,když do kapopu lez,se pustil dešt,pavouček musel ven.Vyšlo slunce a voda zmizela a pavouček Vincent zase doooooo do okapu vlezl.

Čtiřicet koní má pod kapotou,koně pod kolama do motoru kopou.Je jed žo časne mašina snů.Jau,jau to miti pají a jako dřívi do krbu.Ve finale,tuhle karundrbu.Je to prostě mašina snů,nás nesklame,překonáme světla,rychlost a to je dost.Teda vítečná práce na kolech.

Když zpáci rukou jde vše líp,dilu raka tvá,je tam stvořená.Velký,malý,tlustý nebo hubení tenku práci je stvoření tváááááá postilka,tvá postilka bude každý den úzasná,ps,už odneška vím to že ve dvou všechno jde líp. to plati bez víl mrkni na mití na dobí tako chob se toho,hezky potichu buď,zachvíli máš hotovo.Tvéééééé,hračky by byli by každý den sklizené to je moc hezké.

Jí jsem ten konga král,jsem král Jeliman,mavnu ocasem a pak te placnou sem.Ha ja bavi konga se stan.Z konga na hrad se přiděj se knám konečně konga bavi nás.Konga se stan nahrad se a přiděj se knám,netvař se kisele my trsame vesele a ten hřev je kom 3 kangáááááá,longaáááá,konga,ga.

Pavouček vzlet když se,když víže je Ročr.Čas jít spát,nezbívá neš posloucha hodiny tikaji,vlastně že se spánek blíží slašně,plaska trupka tiše a ten zápach.

Cestou určí každý rád ti potvrdi je fajn,když ukolebavka zá-smr-díríííí.

Co nevidět budeš mít po trsání a to bude pro tebe velké laruch zklamání.Tvůj krit do flašky  strčim jak do tašky,stůj tu jako sloup už nemůžeš klesnout hloup už do trsal si jen.

Private v češtině Vojín. Vojín pomáhá zbytku tučňákům při útěku ze ZOO. Prokopou se však k Martymu do klece a tam mu řeknou, že chtějí utéct na Antarktidu. Nakonec se na Madagascar dostanou a Alexovi naservírují rybičku, kterou připraví Vojín.
Vojín se také zamiluje v krátkém filmu "Šťastný a veselý Madagaskar" do laně, která pochází ze severního pólu. Společně pak (Alex, Marty, Melman a Glorie) s Vojínem a tučňáky rozdají všechny dárky pro všechny děti. Na konci říká laňce, že Madagascar jim nikdo nevezme.

Tučňák co sám  lásku nehledal,a sokolí slečna stojí o podal.On ve svem oboru je fakt hrdinou,jeho sousedi bi byli svačinkou.Však oba cítí.jsou ůapeni  sití a vědí že nemohou dárál.Ona je sokolí kráska,a jeho srce uš ve švem pláska,nenebezpečnejší je láska.Oru je nenebezpečnejší je láska.

Vojína často pohlavkuje kápo a moc se na něj ohled nebere, protože je docela nešikovný. Všichni i s Vojínem převezmou na lodi, která má plout do Afriky vedení a obrací loď na Antarktidu.

Skipper je velitel tučňáčího komanda. Jelimána často nazývá "kruhoocasý". Jeho vojáci ho někdy přezdívají "kápo".
Často plácne Vojína nebo to přikáže Ricovi (někdy i Kowalskimu). V "Tučňáci z Madagaskaru" se často hádá s Jelimánem, když ho naštve. Často říká název operace, které mívají občas legrační název. (například: "Zahajuji operaci: Dejte ducanovi dudlíka!" V díle: "Korunovaní kašpaři")

Rico má na levé straně zobáku jizvu od doktora Hloubáka. Na hlavě má peří podobné Mohawk stylu. Je vedoucí demolice a skladuje zbraně pro ostatní tučňáky. Má v žaludku velkou řadu položek. Jsou to například časované bomby, TNT, plamenomety, kotvy, motorové pily a ještě spousta dalších věcí. Také má svoji Barbie panenku, která dokáže po vložení baterek mluvit a k ní ještě růžové autíčko, překřtěné na "bojové vozidlo", se kterým občas vozí i ostatní tučňáky. Moc toho nenamluví a když ano, tak většinou v heslech. Nejraději má svou panenku a když může něco vyhodit do vzduchu.

Antonio

Antonio

Archie

Archie je mýval, kterému se přezdívá Lukostřelec, protože to umí hodně dobře s lukem. Ale svoje dovednosti používá k loupežím a i když vypadá, jako Robin Hood, tak to, co uloupí, nedá druhým, ale nechá si to sám pro sebe, má i francouzský přízvuk, ale ten je stejně falešný jako jeho hrdinství.

V ZOO se najednou začaly ztrácet věci, rozhodlo se tedy, že zvířata přijdou na radu. Když každý přišel, tak se domluvilo, že Skipper a jeho tým to prošetří a určitě najdou viníka. Po chvíli hledání na Archieho narazili, ale on se chytit nenechal, utíkal přes různé pavilony se zvířaty, ale během chvíle ho Skipper dostal, poté si ho vzali k sobě do výběhu a vyslýchali ho. Archie se okamžitě přiznal, ale ještě k tomu dodal, že to krade pro osiřelá mláďata a všechna opuštěná zvířata, to na tučňáky udělalo veliký dojem a to hlavně na Vojína. Vojín poradil Skipperovi, aby pomohli vybrat žrádlo pro ta mláďata a ostatní hladová zvířata, Skipper souhlasil a po celé ZOO vybíral žrádlo. Poté, co všechno žrádlo vybrali, ho odevzdali Archiemu. Vojín z něho byl až tak nadšený, že se pro něj stal Archie novým hrdinou, a tak mu hodlal dát karamelové lízátko, které pro něj strašně moc znamenalo.
Druhý den ráno, když se dostali k Archiemu, zjistili, že to žrádlo nedává ubohým zvířatům, ale že si ho nechává pro sebe, to všechny tučňáky naštvalo, Archie se pokusil tučňákům utéct, ale to se mu nepodařilo, neboť ho Vojín srazil tím lízátkem, které si pro něj přichystal. Když ho dostali, tak mu Rico udělal "ohýnek", jako přesvědčovací metodu k tomu, aby byl hrdinou (alespoň z donucení), což Tučňákům vyšlo, hned šel dát vačicím hroznové víno a kachnám kůrky a od té doby z něj byl pravý a nefalšovaný hrdina.

Nigel

Nigel

Kitka

Kytka

Red Squirrel

Rudý veverák/Red Squirrel

 

 

Maurice

král Jelimán

 

štaštný a veselý madagaskar

Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou.

Tato špičková jednotka se spojí s tajnou organizací Severákem. Severák vede urostlý a chraptivý Tajný Agent (mohli bychom vám říct jeho jméno, ale pak... však víte), kterého nadaboval Benedict Cumberbatch. Tučňáci společně s Tajným Agentem musí zastavit ničemného Octavia Brinea (namluveného Johnem Malkovichem), který plánuje zničit svět.

 ImageImageImage

Octavius Brine (Dave)